DUŞA KABİN TERCİH ETMENİZİ SAĞLAYACAK 10 SEBEP

  • 0

DUŞA KABİN TERCİH ETMENİZİ SAĞLAYACAK 10 SEBEP

1) Buhar ve ısıdan en verimli şekilde yararlanmanızı sağlar.

Sıcak bir duş için yoğun buhar ve ısı şarttır; duşa kabin dışındaki var olan tüm banyo sistemlerinde buhar tasarrufu üç dört katına çıkar. Duşa kabin sistemlerinde ise asıl amaç banyo sırasında içerde olan ısıyı ve buharı en yüksek seviyede tutmak, sızdırmaz yapısıyla su verimi sağlamak ve bu sayede doğalgaz ve tüp faturalarınızı düşürmektir.

buhar-ve-isidan-en-verimli-sekilde-yararlanmanizi-saglar

2) Su sıçratmaz , garantili bir sızdırmazlığı vardır.

Duş kadar duş sonrası temizlikle vakit harcamak istemezsiniz, ya duş sonrası rahatlamanızı bölerek, kısa bir temizliğe tutuşursunuz ya da daha sonraya bırakırsınız. Bu da, kalıcı su ve buhar lekelerine sebep olur. Duşa kabin panelleri sayesinde, siz duş alırken etrafa su sıçramaz. Panellerden akan suyu ise, ister zamana bırakın, isterseniz bir çek bas yardımıyla birkaç hamlede akıtın.

su-sicratmaz-garantili-bir-sizdirmazligi-vardir
3) Evinizdeki elektronik eşyaları uzun ömürlü hale getirir.

Evinizde bulunan elektronik ve beyaz eşyaların ömrü, neme bağlı olarak değişir. Bir evde, nemin en yoğun olduğu yer ise banyolarınızdır. Duşa kabin sistemleri sayesinde, banyoda bulunan çamaşır makinesi, kombi, şofben veya çamaşırlarınıza da su sıçramaz ve nemden etkilenmezler. Beyaz eşyalarınız, beklentiniz doğrultusunda uzun ömürlü olur.

evinizdeki-elektronik-esyalari-uzun-omurlu-hale-getirir
4) Çocuklar için banyo, oyun haline gelir.

Her çocuk, banyo yapmayı sevmez, onları ancak çeşitli oyunlar aracılığıyla banyoya bağlayabilirsiniz. Sürgülü veya kapılı modelleriyle, duşa kabinler çocukların eğlencesi haline gelirler. Oyunlar, oyuncaklar, köpükler ve etrafa çokça sıçrayan sular, sadece duşa kabinin içinde kalır, biriken buhar sayesinde oyun oynayan ve banyo yapan çocuklarınız soğuk havaya maruz kalmaz, böylece hastalanma korkusuyla duşları kabusa dönmez.

cocuklar-icin-banyo-oyun-haline-gelir
5) Çabuk dağılmayan, uniq tasarımlar sunar.

Evin en çok kullanılan yerlerinin mutfak ve banyolar olması ve pek çok günlük kullanım eşyasına ev sahipliği yapması nedeniyle oldukça dağılmaya müsait yerlerdir banyolar. Duşa kabin banyo sistemleri ayrı bir bölme olarak tasarlandıklarından dolayı, kullanmadığınız zamanlarda, içine çeşitli ev eşyasını koymanız ve kapalı bırakmanız bu dağınık görünümün önüne geçecektir. Çeşitli modern ve avant garde modelleri sayesinde, otantik veya klasik bir görünüm yaratabilirsiniz. Aşam görünümlü veya renkli tasarımlarla birlikte, kabinle uyumlu krom veya eloksal dokulu aplikler ve dolaplarla, eşsiz tasarımlar yapabilirsiniz.

cabuk-dagilmayan-uniq-tasarimlar-sunar
6) Sağlık ve konforu birlikte sunar.

Su ile sağlıklı bir masaj olanağı sağlayan hidromasaj sistemi sayesinde, günün yorgunluğunu atmak için, kendinize terapi uygulayabilirsiniz. Milimetrik spirallerden suyun fışkırtılmasını sağlayan iç düzenekler, vücudunuzda masaj etkisi yaratır ve kısa sürede rahatlamanızı sağlar. Eklem ağrıları, romatizma, ritm bozukluğu (taşikardi) sorunlarızı en aza indirerek, uzun süren ve konforlu bir banyo keyfine davetiye çıkarmış olursunuz.

saglik-ve-konforu-birlikte-sunar
7) Alan Tasarrufu özelliğiyle bilinir.

Özellikle küçük evlerde yaşanan dekorasyon sorunu nedeniyle, duşa kabinlerin her türlü modeli mevcuttur. Şeffaf bir tasarım, ışıktan en azami düzeyde yararlanmanıza olanak tanır, ferah bir görünüm hissi yaratır. Alan tasarrufu sağlar ve derli toplu bir görünüm yaratır.


Yorum Yapın

maltepe escort