DUŞAKABİN MODELLERİ NELERDİR ?

DUŞAKABİN MODELLERİ NELERDİR ?

Kalite, zevk ve dekora uygun çeşitli modeller

Duşakabin modelleri, bir banyonun tüm görünüşünü ve temizlik alışkanlığını değiştirecek kadar güçlü seçeneklere sahiptir. Duşakabin alırken dikkat edilmesi gerekenlere uyarak, uzun ömürlü ve zevkli modeller oluşturabilirsiniz. Şekil ve estetik açıdan yuvarlak, oval, dikdörtgen, kare ve asimetrik çeşitleri mevcuttur. Yuvarlak ve oval modeller, banyo ortasına yerleştirilerek kullanım alanını ferah hale getirir. Kare ve dikdörtgen duşakabinlerinse pek çok farklı desen, renk ve modeli bulunur, hemen her banyoya uygun olması sebebiyle de en sık tercih edilen modellerdir. Kare duşakabinlerin; kulplu ve sürgülü,  kayar kapılı ve iki duvar arası gibi seçenekleri banyonuzun konumuna göre ebatlandırılarak monte edilir.

Kalite-zevk-ve-dekora-uygun-cesitli-modeller.jpg

Mevcut modellerden yararlanabilir ya da kendi modelinizi yaratabilirsiniz

Sevdiklerinizin fotoğraflarını veya görsel zevkinize hitap eden bir resmi bastırmak isterseniz, özel lazerli printerlar sayesinde baskılı bir tasarıma da sahip olabilirsiniz. Isıya karşı geliştirilmiş özel dış dokusuyla, atma, soyulma yapmaz ve uzun yıllar aynı görsel kaliteden faydalanmanızı sağlar.Biçim ve monte açısından ise boy menteşeli duşakabinler, jakuzi veya küvet üstü duşakabinler, duş teknesi üstü duşakabinler, nokta menteşeli cam duşakabinler olarak modellenirler. Tempered glass, pleksi glass veya yüzey boyasının yanı sıra, kabinlerin çeşitli bölümlerine ahşap veya ahşap görünümlü malzeme ekleyerek, oldukça ucuz bir maliyetle banyonuzu natural bir atmosfere çevirebilirsiniz. Banyonun temiz ve kuru kalması için tercih ettiğimiz banyo kabin sistemleri, kalorifersiz evlerde ısıtıcı görevini de üstlenir. Isıtıcılı duşakabin modellerinde, oto sanayinde kullanılan bir yöntem olarak iç kısımlara yerleştirilmiş residanslar camların buğu olmasını bile engeller.

mevcut-modellerden-yararlanabilir-ya-da-kendi-modelinizi-yaratabilirsiniz.jpg

Sunshower modeller

Sunshower duşa kabin modelleri ise, cildinizi duş alma esnasında bronzlaştırabilme özelliği gösteriyor. Güneş ışınının yaratmış olduğu etkinin bir örneğini banyonuza kadar getiren sunshower kabinler, vücuttaki D vitamini oluşumunun potansiyelini arttıran ve vücudun kalsiyum ile fosfor ihtiyacını karşılayan güneş ışınlarının taklidiyle kullanıcılarına pek çok fayda sağlıyor. Avrupa Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış olan Sunshower duşakabinler, banyo yaparken UV ışınları ile bir araya gelerek cildin istenilen miktarda bronzlaşmasına yardımcı olurken kullanıcıların güzelliğine güzellik katıyor. Uv koruyuculu gözlükle kullanılması gereklidir.

sunshower-modeller.jpg

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir