DUŞAKABİNLERİN TERCİH EDİLDİĞİ 3 ALAN

DUŞAKABİNLERİN TERCİH EDİLDİĞİ 3 ALAN

Teknolojinin ucuzlaması ve yaygın hale gelmesiyle birlikte, duşakabinler artık neredeyse tüm yeni binalara ve farklı kullanım alanlarına giriyor. Güvenliği artırılmış malzemelerle, yeni ve birbirinden farklı tasarımlar duşakabin mağazalarını süslüyor. Modern, zarif, şaşalı veya sade, asimetrik veya klasik modellerden istediğinizi seçerek kısa sürede kullanım alanlarınızı verimli bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz kişisel tercihlerinize göre dizayn ettiğiniz kendi tasarımlarınız olabilir.

Ev ve işyerlerinde duşakabin tercihi giderek artıyor.

Özellikle son yıllarda yapılan neredeyse tüm toplu konut ihalelerinde, toptan satışın ucuz olması ve şık bir görünüm sunması nedeniyle, inşaat firmaları tüm yeni evlere duşakabin taktırıyor. Türkiye’de eski hane sayısının yüzde 37’si evlerindeki eski duş sistemleri yerine yeni duşakabinleri tercih etmekte. Bu sayı giderek artıyor, siz de yaygın üretim ve nakliye ağına sahip duşakabin sektöründen şu sıralar faydalanabilirsiniz. Günümüzde home ofis oldukça yaygınlaştı, duşakabinler iş yerlerinde de birinci tercih. Kalabalık işyerlerindeki özel odalarda, pratikliği ve temizliğe ihtiyaç duymaması nedeniyle duşakabin sistemleri terih ediliyor. İş yerinizdeki kullanmadığınız depoları, atıl kalan banyo bölmelerini 1 günlük bir tadilat ve montaj olanağıyla hemen bir duşa çevirebilirsiniz.

ev-ve-isyerlerinde-dusakabin-tercihi-giderek-artiyor

Spa merkezleri ve saunaların olmazsa olmazı temperedglass

Şifa merkezi olarak da bilinen spor ve sağlık merkezleri, bünyesinde spa, hamam veya sauna bölmelerini barındırdığından, duşa kabinler genellikle çok tercih edilen ürünlerdir. Spa ve buhar banyosunun yüksek ısısına dayanıklı malzemeler, mermer, granit ve temperedglasstır. 50 santigrat dereceye kadar, ısı ve kaynar sudan etkilenmeyen yapısı sayesinde kalabalık sağlık merkezlerinde çok sık tercih edilir. Saunaların buhar bölmeleri, temperli camlarla muhafaza edilerek, buhar tasarrufunda üst düzey performans sağlanır. Bu tasarrufu, evinizde oluşturacağınız banyonun bir bölümü için kullanabilir, evinizde bir sauna atmosferi de sağlayabilirsiniz. Ayrıca spor salonlarındaki toplu duş bölmelerinin pratik kullanımı bu merkezlereki duşakabin kullanımı alan tasarrufu açısından popüler yapmıştır.

spa-merkezlerinin-ve-saunalarin-olmazsa-olmazi-temperedglass

Oteller ve tatil köyleri toptan duşakabin taktırıyor.

Havaların ısındığı yaz günlerinde, yazlık yerlere rağbet hızla başladı. Yazlık konutlar, oteller ve tatil köyleri tüm yılın stresini atmamız için oldukça kullanışlı ve pratik olarak dizayn edilmesi gereken yerlerden bazıları. Yazlık yerlerdeki nemden ve tuzlu sudan dolayı otellerde, pansiyonlarda uzun ömürlü malzeme kullanımı totalde ciddi maliyet farklarına sebep oluyor. Bu sebeple, yazlık yerlerdeki 1 – 2- 3 yıldızlı tüm otellerde, pansiyonlarda ve yazlık konutlarda pleksiglass zemin boşluklu duş kabinleri tercih ediliyor. Daha lüks 4 ve 5 yıldızlı otellerle ve tatil köylerinde ise daha kaliteli ve maliyetli malzemelerle tasarlanan temperedglass ve çerçevesiz duşakabinler yerini alıyor. Toplu kullanım için de, birden fazla bölmeli şekilde tasarımlar vardır. Siz de yazlık konutlarınıza hemen bir duşakabin taktırabilir, deniz ve havuzdan çıkar çıkmaz kumlardan, tuzdan ve güneşten etkilenmeyecek duşakabininizde hergün duşunuzu alabilirsiniz. Eğer yazlığınız çarşıya uzaksa, bu noktada demonte duşakabinleri merkezden veya internetten alıp, kendiniz monte etmeniz de zaman kazanmanız açısından önemlidir.

oteller-ve-tatil-koyleri-toptan-dusakabin-taktiriyor

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir