KOMPAKT DUŞAKABİNİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 10 SEBEP

KOMPAKT DUŞAKABİNİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 10 SEBEP

 Rahatlık ve konforu ayağınıza getirir.

Tüm kompakt duşakabin sistemlerinde ya da SPA olarak tabir edilen masaj havuzlarında iç kısımlara aplike edilmiş hidromasaj özelliği vardır. Bilindiği gibi hidromasajın basit tanımı, su ile yapılan masajdır. Hidromasaj düzenekleriyle; suyun, buharın ve havanın hem fiziki hem de terapik etkilerinden yararlanılmaktadır. Hidromasaj; yorgunluk, eklem ağrıları gibi birçok fiziksel sıkıntıyı sıcak ve buharlı bir masaj ile gidermenizi sağlar. Suyun milimetrik spiral şemalardan tazyiklendirilip, ayarladığınız yöne doğru fışkırtılmasıyla, temas ettiği yüzeyde yoğun basınç yaratır. Küçük ölçekteki bu basınçlı su efektleri, kan akışınızı hızlandırarak anti-ageing etkisi yaratır. Selülit ve kırışıklık gibi bir çok rahatsızlıktan kurtulmanızı sağlar.

Rahatlik-ve-konforu-ayaginiza-getirir.

Hızlı ve kolay temizlenir.

İç kısmında bulunan havalandırma sistemi sayesinde banyonuzu nemden dolayı oluşabilecek hasarlardan korur. Vakumlu kapısıyla iyi bir yalıtım sağlayarak, etrafa suyun ve köpüğün sıçramasını engeller. Pürüzsüz yüzeyiyle sular çabuk akar ve iz bırakmaz. Duştan çıktıktan sonra harcadığınız gereksiz dakikalara gerek kalmaz.

Hizli-ve-kolay-temizlenir.

Isıtıcı özelliğiyle çok kısa sürede, ekstra bir ısıtıcıya gerek kalmadan, banyonuzu sıcacık yapar.

Kompakt kabinin gözle görülmeyen iç kısımlarına yerleştirilen ısıtıcılarla, doğal kalorifer işlevi gören ısıtma sistemiyle, kısa sürede kabinin iç kısmını yüksek bir ısıya ulaştırır. Banyo öncesinde elektrikli ısıtıcı ile banyoyu ısıtmanıza gerek kalmaz.

isitici-ozelligiyle-cok-kisa-surede-ekstra-bir-isiticiya-gerek-kalmadan-banyonuzu-sicacik-yapar.

Tıpa ve devri daim özelliğiyle su tasarrufu sağlar.

  Duşakabininizi ister bir jakuzi ile ve küvetle kullanın, her ikisinde de sağlam sifon sistemi ve tıpasıyla su tasarrufu yapmanızı sağlar. Jakuzinin devri daim özelliği sayesinde litrelerce su harcamamış olursunuz, buhardan fazlasıyla faydalanacağınız için, suyu ılık bir düzeyde tutmanız yeterli olacaktır.

Tipa-ve-devri-daim-ozelligiyle-su-tasarrufu-saglar.

Son teknoloji sayesinde lüks ve zevkli tasarımlar birarada

Kompakt duşakabinler son teknoloji ürünü modellerdir. Dijital kontrol paneli sayesine duşakabininizin tüm özelliklerini banyonuzu yaparken kontrol edebilirsiniz. Çalan zili banyoya kadar ulaştırır. Dış kapıda kimin geldiğini göstereren kamera sistemi vardır. Farklı fiyatlardaki küçük bir ev prototipleri olarak banyonuzda her şeyi ayağınıza getirmek için tasarlanmıştır.

Son-teknoloji-sayesinde-luks-ve-zevkli-tasarimlar-birarada

Güvenli Ve Uzun Ömürlü Eşyalar sağlar

Banyoda müzik dinlemeyi tercih eden onca insan varken, bunun neredeyse imkansız olması yüzünden banyoların çoğu sıkıcı geçer. Su geçirmez ve nemden etkilenmez müzik ve ses sistemi sayesinde, bu artık çok kolay bir hale geldi. Banyodaki diğer beyaz eşya ve günlük kullanım objelerinin nemden ve sudan etkilenmeyerek uzun ömürlü olmasını sağlar.

Guvenli-Ve-Uzun-omurlu-Esyalar-saglar

Şık ve modern bir banyo görünümüne kavuşun

Saydam, yarı saydam veya desenli bir model seçebileceğiniz cam çeşitleriyle dilediğiniz şıklık ve varyasyonda kompakt modeller yaratabilirsiniz. Oval, Yuvarlak, kare veya dikdörtgen şekillerde tasarımlar mevcut; Banyo ortasına yerleştirilen yuvarlak ve oval modeller alan genişliği açısından oldukça verimlidir. Kare ve dikdörtgenler ise, neredeyse her banyoya uygun olduğu için en çok tercih edilen modellerdir. İki duvar arası, mıknatıslı ve kulplu tasarımlar da giderek yaygınlaşmaya başladı.

sik-ve-modern-bir-banyo-gorunumune-kavusun

 Eşsiz tasarımlar yaratın

Bazı kompakt duşakabinler, üstü açık veya üstten ışıklandırmalı olabiliyor; bunlar alan derinliği açısından oldukça fark yaratıyor. Her türlü duvara ve zemine monte edilebilen bu sistem, ahşam görünümlü, renkli parçaları sayesinde  istediğiniz malzemelerle asimetrik tasarımlar da yaratmanıza olanak tanıyor.

Essiz-tasarimlar-yaratin

Pratik ve Basit Montaj

Su basıncı ile çalışan ve satın alma sonrasında herhangi bir elektrik tesisatı uygulaması gerektirmeyen kompakt kabinler, oldukça pratiktir. Kullanım talimatı sayesinde elektronik aksamlarını da başarıyla çalıştırmanız çok kısa bir zaman alacak.

Pratik-ve-Basit-Montaj

Sunshower ile güzelliğinize güzellik katın

Sunshower modelleriyle duş alma esnasında, cildiniz ölü hücrelerden arınarak, bronzlaşma özelliği gösteriyor. Vücuttaki fosfor ihtiyacını karşılamak için dizayn edilmiş sunshower kabinler, güneş ışığının içinde bulunan UV ışınlarının imitasyonlarının cilde nüfus etmesini sağlıyor. Çeşitli dozlarda ayarlanabilen ısı ve ışın miktarı, her hangi bir duş aparat takımı ile uyum sağlayacaktır. Avrupa Sağlık Örgütü(WHOE ) tarafından onaylanmış Sunshower kabinler her banyo tipine uygundur.

Sunshower-ile-guzelliginize-guzellik-katin

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir