Kompakt Duşakabinlerin Özellikleri

  • 1
kompakt-Dusakabinlerin-ozellikleri.jpg

Kompakt Duşakabinlerin Özellikleri

Kompakt duşakabinler son teknoloji ürünü modellerdir. Daha komforlu bir banyo deneyimi için bir banyodan bekleyebileceğiniz her özelliği ayağınıza getirir. Dijital kontrol paneli sayesine duşakabininizin tüm özelliklerini banyonuzu yaparken kontrol edebilirsiniz. Aydınlatmalı veya şeffaf tavan, ışıklandırmada son derece lüks bir seçenek olup banyonuzun ambiyansını derinden değiştirir. Banyoda müzik dinlemek bir çok insan tarafından tercih edilirken, elektroniklerin suyla temas etme ihtimali her zaman bir handikaptır. Ancak kompakt sistemler kendi su geçirmez ve nemden etkilenmez radyo, cdçalar, usb ve ses sistemi ile bu zevki güvenli ve uzun kullanımlı bir şekilde deneyimlemenizi sağlar.

kompakt-Dusakabinlerin-ozellikleri.jpg

Havalandırma sistemi sayesinde banyonuzu nemden dolayı oluşabilecek hasarlardan korursunuz. İyi bir havalandırma nemden dolayı oluşabilecek kirlenmeyi de engelleyeceği için sık temizlenmesine de gerek olmayacaktır. Su basıncı ile çalışan ve satın alma sonrasında herhangi bir elektrik tesisatı uygulaması gerektirmeyen ve pratik montaj seçeneğine sahip olan masajlı duşakabin sistemleri ayrıcalığı ile banyo keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Küvet içinde yer alan Hidromasaj özelliği kan akışınızı düzenleyerek sizi stresten arındırır. Selülit ve kırışıklık gibi bir çok rahatsızlığızdan kurtulmanızı sağlar. Çalan zilden, dış kapıya kimin geldiğini göstereren kamera sistemine kadar bünyesinde barındırır; son yıllarda hızla ilerleyen teknolojiyle daha bir çok yeni seçeneği bünyesine katmaya devam eden kompakt duşakabinler bütçesine uyanlar için oldukça büyük bir konfor getiriyor.


1 Comment

Web Hosting

Aralık 17, 2016 at 4:04 pm

Masaj yaparak rahatlamay? kim istemezki gunun yorgunlugu gerginligini uzerinizden atmak cok kolay, kompakt dus sistemleri ile keyif yap?n.

Yorum Yapın

maltepe escort