PRATİK VE KALİTELİ DUŞAKABİNLER

PRATİK VE KALİTELİ DUŞAKABİNLER

Pratik ve hızlı bir duş

Kent yaşamının en önemli sloganı hızlı olmak ve zaman kaybetmemektir. Bu yüzden kendimize, ancak yaşamımızdaki sorumluluklarımızdan arta kalan zamanda vakit ayırabiliyoruz. Yorgun argın eve geldiğimizde belki sadece 15 dakikamızı ayırabildiğimiz banyo keyfimiz ise sonrasında yaptığımız temizlikle çekilmez hale gelebiliyor. Duşakabin cam kabin sistemleri, hem hijyen hem de pratiklik açısından son yıllarda kent yaşamının en önemli dostlarından biri oldu.

pratik-ve-hizli-bir-dus.jpg

Ev kazalarını önler, temiz ve antibaktiyel bir ortam sunar

Ev kazalarını önlemek, temiz ve sıcak bir banyo keyfi yaşamak, modern ve kaliteli bir dekorasyona sahip olmak artık hayal değil. Nikelajlı aksesuarları, banyonuza uygun özgün çeşit seçenekleriyle çok kısa sürede evinizde modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Vakumlu dış kaplaması, sızdırmaz tesisatıyla hem estetik duşakabinler, kullanılan antibakteriyel malzemelerle haşerelerden, çeşitli bakterilerden bizi uzak tutar.

ev-kazalarini-onler-temiz-ve-antibaktiyel-bir-ortam-sunar.jpg

Çok çeşitli modelleri ve malzeme seçenekleriyle oldukça geniş bir fiyat aralığı sunar.

Mika, Kompakt, Krom ve Temperli gibi farklı seçenekleri vardır. Tercihinize göre, saydam veya yarı saydam bir şekilde dizayn edilen kırılmaz ve leke tutmaz camı sayesinde, duş sonrası kalan sular kısa sürede süzülerek atılır. Ciddi bir darbeyle zarar görse bile, sizin ve sevdiklerinizin yaralanmaması için kesici olmayan bir özelliğe sahiptir. Dilerseniz pleksiglas çeşitleriyle hafif ve düşük maliyetli bir kabin sistemi de kurabilirsiniz. Raylı sistem, hızlı ve sorunsuzca açılıp kapanır, alüminyum malzemeyle güçlendirilmiş yuvalar kırılmaya ve çatlamaya olanak vermez. Duş teknesinin dışına su sıçratmadığı gibi, Tempered Glass’ın parçalı dokusu sayesinde siz duş alırken banyoyu başka birinin kullanmasına olanak sağlar. Yüksek ısıya dayanıklı bu camlar uzun yıllar kullanım olanağı sağlar. Dilerseniz kompakt duşakabin modelleriyle, banyonuzu masajlı bir saunaya çevirebilirsiniz.

wellis jakuzzi

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir